Helikoptery

Helikoptery.lua.pl


#1 Dzisiaj 11:49:30

mariuszh7

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Alloy Shark S006

jakieś refleksje? Posiadam ten model i ogólnie wszystko ok, gdyby tak łatwo nie ulegał uszkodzeniom. Wystarczy z nieco większą siłą uderzyć o cokolwiek i mamy duże szanse na połamanie jakiejś części. Niby kosztuje ok. 180zł, ale na początek trzeba by wkalkulować koszty nowych części, które na całe szczęście, są do nabycia po niskich cenach. pozdrawiam

Offline

 

#2 Dzisiaj 11:49:30

Helixomator

Gość

Re: Alloy Shark S006

Ogólnie spoko model, ale akumulator starcza na zaldwie 10-12 minut zabawy. Orientuje się ktos czy jest opcja np. kupienia jakiegoś bardziej żywotnego akumulatroa, i czy nie będzie problemu później ,żeby to zainstalować w Alloy Shark ??? pozdro

 

#3 Dzisiaj 11:49:30

4-ry kanałyto za mało

Gość

Re: Alloy Shark S006

Alloy to 4-ro kanałowiec, polecam heli powyżej 5-ki, duża różnica w sterowaniu, pozdrawiam

 

#4 Dzisiaj 11:49:30

Poprawka

Gość

Re: Alloy Shark S006

Alloy Shark S006 to  3ój - kanałowiec ;p

 

#5 Dzisiaj 11:49:30

radi00

Gość

Re: Alloy Shark S006

Witam

Czy ktos wie jak ten heli wyregulowac a dokladniej chodzi mi o to ze po wyjeciu z pudelka latal idealnie a poi paru lotach ciezko nim sterowac,probowalem reg trymerem,czy przy kazdym starcie trzeba troszke trymerem pomieszac czy wystarczy tylko raz i ustawienia zostana zapamietane /

 

#6 Dzisiaj 11:49:30

gościnnie

Gość

Re: Alloy Shark S006

Ja niestety za każdym razem reguluje trymerami stabilność heli, ale powiem Ci, że chyba to jest wada Alloy, szkoda, bo zajmuje to też trochę czasu i nie zawsze da się szybko to zrobić, zwłaszcza na świeżym powietrzu.

 

#7 Dzisiaj 11:49:30

prosze o rade

Gość

Re: Alloy Shark S006

Witam:)
zgłaszam sie do Was z ogromna prosba... szukam helikoptera dla chlopaka tak do 150 zl. chcialabym zeby byl naprawde ok o zasiegu do 20 m i czasie lotow ok 20 min.. znalalzam takie helikoptery :

http://allegro.pl/super-stabliny-heliko … 71553.html

http://www.modelmotor.pl/mini-helikopte … 180mm.html

http://www.nitrotek.pl/mini-shark.html

i zupelnie nie moge sie zdecydowac:/
bardzo prosze o rade:)

 

#8 Dzisiaj 11:49:30

Artur

Gość

Re: Alloy Shark S006

Z tych 3-ch ja chyba bym wybrał ten model:

http://www.nitrotek.pl/mini-shark.html


Wszystkie modele, są to rozmiary mini, a więc bardziej przeznaczone do użytkowania w pomieszczeniach.  Chociaż ja kiedyś kupiłem Alloy Sharka S006 i bardzo rzadko mogłem się pobawić na powietrzu z powodu wiatru . Nie dało się sterować. Jak na pierwszy model, chłopak powinien byc zadowolony:)

Pozdrawiam

 

#9 Dzisiaj 11:49:30

wilku

Gość

Re: Alloy Shark S006

Poprawcie sobie tylne smiglo w sharku. Ja dokleilem na orginalne smigo taka tasme papierowa tzw etykiete. Roznica w sterowaniu znaczaca, potrafi juz nurkowac i jest bardzo ale to bardzo zwrotny . Niestety bateria nie pozwala sie za dlugo bawic. Ok 10 minut.

 

#10 Dzisiaj 11:49:30

wilku

Gość

Re: Alloy Shark S006

Druga spraw to stabilizator , latwo go urwac na wale. Mnie przy pierwszym podejsciu sie udalo. Mozna skeic np klejem dwuskladnikowym plus tuleja wzmacniajaca najlepiej lekka aluminiowa ok 0,5 cm o srednicy wew. 6mm. Teraz wale po wszystkim i nie peka. I pamietajcie o dokladnym wspolosiowym sklejeniu bo inaczej beda bicia i sie wal rozleci.

 

#11 Dzisiaj 11:49:30

Armol

Gość

Re: Alloy Shark S006

Wilku a jest opcja, żeby foto zobaczyć Twojego heli?

Pozdrawiam

 

#12 Dzisiaj 11:49:30

Alloy 6008

Gość

Re: Alloy Shark S006

panowie jak ładujecie ten śmigłowiec ? Mi po zakupie się świecił, latał, ale podłączyłem go do gniazdka by go naładować i... pierw świeciły się same czerwone diody a następnie po podłaczeniu drugi raz, juz nic się nie świeciło.. Mój model to Alloy Shark 6008

 

#13 Dzisiaj 11:49:30

kolololo

Gość

Re: Alloy Shark S006

Zależy od tego czy ładujesz swojego heli włączonego czy nie. Z tego co wiem, to powinno się go ładować wyłączonego, ale nie jestem tak w 100% pewien. Info powinieneś mieć w instrukcji. Wtedy lampki oczywiście się nie będą świeciły.
Pozdro

 

#14 Dzisiaj 11:49:30

Gallux

Gość

Re: Alloy Shark S006

yy ale z tego co sie orientuje to nei da sie go ladowac zalaczonego bo zeby ladowac to trzeba odlaczyc baterie od heli i podlaczyc ja do ladowarki

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ktk2010.pun.pl www.ziip88.pun.pl www.innominata.pun.pl www.forumnowoscimedialne.pun.pl www.fragoria.pun.pl